Anunţ important !!!

Publicat 9 Februarie 2011

Stimaţi cetăţeni,

Programul dezbaterilor pe teme cetăţeneşti şi de transparenţă decizională organizate de Primarul Viorel Enache reprezintă prilej de întîlnire şi informare între cetăţeni şi Primar deosebit de utile. Temele dezbaterilor  sunt în general legate  de bugetul local 2011, stadiul lucrărilor publice aflate în proiect sau în derulare şi alte teme de interes cetăţenesc.

Întîlnirile au început în 28 ianuarie şi vor continua până în 20 februarie 2011, în toate cartierele oraşului şi satul Caporal Alexa, în diferite locaţii: cămine culturale, şcoli, spaţii puse la dispoziţie de agenţi economici.

Observaţiile şi propunerile făcute de cetăţeni, precum şi răspunsul / angajamentul prezentat de Primar,  sunt publicate pe www.primariasantana.ro rubrica Ştiri locale, ca documente ataşate prezentului anunţ.

Lista de lucrari, investitii, alte cheltuieli prevazute pentru anul 2011- documentul nr 1

Întrebări, răspunsuri la întrebări, observaţii şi propuneri  transmise de cetăţeni- documentul nr 2