Duminică 18 August 2019 - 15:14 Avem 18 vizitatori online

ANUNŢ - Selectie furnizor servicii sociale

Dată publicare/modificare: 11.11.2009

Primăria oraşului Sântana, judeţul Arad, cod fiscal 3520121, anunţă intenţia de selecţie a unui furnizor de servicii sociale acreditat în condiţiile legii, în vederea realizării în parteneriat a unui proiect de servicii sociale în oraşul Sântana.

Pentru implementarea proiectului se va solicita finanţarea nerambursabilă prin Programul Operaţional Regional 2007-2013, Axa Prioritară 3 - Îmbunătăţirea infrastructurii sociale, Domeniul major de Intervenţie 3.2.- Reabilitarea / modernizarea / dezvoltarea si echiparea infrastructurii serviciilor sociale.

În vederea selecţiei, autoritatea contractantă solicită ofertanţilor prezentarea documentelor doveditoare a personalităţii juridice şi acreditarea ca furnizori de servicii sociale, precum şi următoarele documente:

• Raport privind activitatea desfasurata pana in prezent
  • Declaratii de la beneficiari din care sa reiasa vechimea şi calitatea serviciilor furnizate
  • Planul de management pentru derularea proiectului social prezent, inclusiv CV-urile membrilor echipei de proiect din cadrul organismului si diplome pe domeniile specifice de activitate.
  • Informaţii suplimentare pot fi obţinute la sediul Primăriei Sântana-biroul Programe europene sau Asistenţă socială sau la telefon 0257462082.

Documentele solicitate precum şi orice alte documente pe care le consideraţi relevante pot fi depuse la registratura Primăriei Sântana într-un plic sigilat până la data de 16.11.2009.

Primar,
      Prof. Enache Viorel